هایتان ,مردان ,مقدس ,حسین ,زنده ,جوانان ,مدافع حریم

به نام خداوند جوانمردان راه خدا
سلامی از این بندهءحقیر،تقدیم به شما مدافعان حرم عمه جان زینب(س).سلامی از عمق جان،به شما مردان زنده دل و با ایمان.
انگار هوای هویزه که عطر حسین(ع) را به مشام بزرگ مردان دیروز رسانده بود،امروز جایش را به هوای دمشق داده و شما را مهمان آسمان خود کرده است.ای کاش من خاک پوتین هایتان بودم تا همراهتان باشم و یا تاروپودی از چفیه هایتان.
غمگین می شوم از اینکه سالیان پیش بهشتی ها و باهنر ها و چندی قبل احمدی روشن ها و رضایی ها و اکنون رادمهر ها و اسدی ها را از خاک مقدس ایران تقدیم آسمان کردیم؛اما دختران در اینگونه جهاد ها سهمی ندارند.
دستان مقدس شیرزنانی که شما مردان باغیرت حسینی را پرورانده اند،می بوسم؛زیرا آرامش حال و آینده ام را مدیون نا آرامی دلهایشان هستم.
اکنون درس خواندن را تکلیف خود در برابر از خودگذشتگی هایتان می دانم.شما با خونتان نام اسلام و ایران را زنده نگه می دارید و من نیز به مدد بانوی دمشق و دعاهای شما،به هرجایگاهی که برسم نامتان و نامشان را زنده نگه می دارم.
بین خودمان باشد،گاهی آن قدر دلم از مردمان شهرمان می گیرد که چادرم دلداری ام می دهد.عطر دیرینهء تاروپودش بوی مادرمان فاطمه (س)را می دهد،بوی شهادت.من به فدای دل زخم غمدیدهء فرزندانتان شوم.
شما جانتان را درچفیه هایتان می پیچید و به فدای حضرت زینب(س) می کنید-همان بانویی که به مادران و همسرانتان درس صبر می دهد- و مدافع حرم می شوید،پس من هم به یاد شما چفیه بر دوش می نهم و چادر بر سر می گذارم تا مدافع حریم و حیای خاندان حسین(ع) شوم.
من توفیق این را ندارم که از فرزندان هم سنگری هایتان باشم؛اما شمارا پدران و برادران خود می دانم.پدران من،ای شمایی که مدافع حریم تا حرم هستید،برای مردان و جوانان سرزمینمان دعا کنید.آنان که عقدهء کهنهء وجبی از خاک ایران را دارند،نقشه های بدی کشیده اند.می خواهند عباس(غ) و علی اکبر(ع) را از جوانان ما بگیرند و الگو های از خدا بی خبرشان را جایگزین کنند.ای مدافعان حرم خواهر حسین(ع)،برای زنان و دخترانمان دعا کنید.روباه پیر و دوستانش سبک زندگی زهرایی و حیای زینبی را نشانه رفته اند.
به راستی که چه مردان مردی هستید.ازعشق به خانواده هایتان چشم پوشاندید و راه عاشقان واقعی حسین را دیدید.باری دیگر چهارستون پیکر دسمن که اینبار خودرا با نام اسلام پوشانده است،به لرزه درآوردید و حلب را از چنگ خونینشان آزاد کردید.
سجدهء شکر به جا می آورم که دراین دنیای پرفریب ،هستند خدایی مردانی که علمدارها و باکری ها و چمران ها وکاوه هارا فراموش نکرده اند و به اندازهء شوق چشمان پاکتان شما را سپاسگزارم که حضرت آقا سید علی را در نزد حزب الله لبنان رو سفید کرده اید.شما و جوانان لبنانی به ما نوجوانان شیعه آموختید که برای خدایی زندگی کردن باید جهاد(مغنیه) را برادر خود و (احمد) مشلب را الگوی خود و راد مهر و بلباسی را همچون پدرانی ولی خود بدانیم تا شجاعانه فریاد" کلنا عباسک،یا زینب" سر دهیم.
اکنون من،دخترشیعهء ایرانی به شما مدافعان حرم مقدس قول می دهم چه درمقابل حرم و چه درمقابل کاخ سیاهی،چادر آن بانوی مقتدر که علمدار های این راه را گلچین کرده است،لحظه ای از خود جدا نکنم.تا زمانی که خون شیعه در رگم جاریست گوش به فرمان رهبرمان تا توان جان یادتان و راهتان را زنده نگه دارم؛بلکه تسکینی بر قلب رنج کشیدهء مولایمان مهدی فاطمه (عج)باشم.
شما را به وجود مقدس و مطهرتان قسم دست مراهم بگیریدتا در مبادا شرمندهء نگاه های مصیبت دیدهء فرزندانتان شوم و راهتان را نیز در این آشفته دنیا گم کنم.التماس دعا
           خاک پای شهدا،فاطمه بانو

منبع اصلی مطلب : وبلاگ اختصاصی جواد نوری
برچسب ها : هایتان ,مردان ,مقدس ,حسین ,زنده ,جوانان ,مدافع حریم
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : فاطمه نوشت